Sterownik L.110

L.110

Wielofunkcyjne, bardzo małe urządzenie zaprojektowane do stosowania w ochronie i zarządzaniu flotą samochodową. Charakteryzuje się wysoką niezawodnością i dokładnością pomiarów. Urządzenie wyposażone jest w moduł komunikacyjny GSM/GPRS oraz moduł lokalizacyjny GPS/GLONASS. Posiada wbudowany czujnik ruchu. Podstawowa instalacja w samochodzie wymaga wyłącznie podłączenia do zasilania w miejscu widocznym dla satelitów.

Jest wyposażone w 3 porty cyfrowe wejściowe, 2 porty cyfrowe wyjściowe, port analogowy oraz szynę 1-wire, do której można podłączyć termometry lub czytnik pastylek Dallas dla identyfikacji kierowcy. Pomiar poziomu paliwa jest możliwy poprzez równoległe podłączenie pływaka w baku do wejścia analogowego sterownika. Na podstawie odczytywanego napięcia można zdalnie określać ilość paliwa.

Jego unikalną cechą jest wbudowana funkcja "eco-driving", która monitoruje styl jazdy kierowcy i poprzez naszą aplikację CarSpy© powiadamia zdalnie o zbyt dużych przyspieszeniach, gwałtownym hamowaniu i nadmiernej prędkości na zakrętach. Również kierowca może być informowany o takich zdarzeniach poprzez brzęczyk lub diodę LED podłączoną do urządzenia lokalizacyjnego w pojeĄdzie. Do aktywowania funkcji niezbędne jest dodatkowo podłączenie obwodu stacyjki.

   Karta katalogowa L.110

OM Poland Sp. z o.o.